Wszystkie spotkania Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb LKS Brzyska Wola bz 22 52 16 4 2 68 - 22 +46 2. herb San Wierzawice bz 21 49 15 4 2 67 - 21 +46 3. herb Sokół Hucisko bz 22 42 13 3 6 57 - 27 +30 4. herb Victoria Giedlarowa bz 22 39 11 6 5 33 - 24 +9 5. herb Advit Łętownia bz 21 36 11 3 7 54 - 37 +17 6. herb ŁKS Łukowa bz 21 34 10 4 7 46 - 30 +16 7. herb KS Majdan Łętowski bz 22 28 9 1 12 49 - 45 +4 8. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne bz 22 27 8 3 11 41 - 52 -11 9. herb Jodła Przychojec bz 22 25 8 1 13 37 - 55 -18 10. herb Kłyż Tarnogóra bz 21 16 5 1 15 27 - 61 -34 11. herb Orzeł Biedaczów bz 22 13 4 1 17 28 - 67 -39 12. herb Jutrzenka Dębno bz 22 13 4 1 17 26 - 92 -66 Spotkania u siebie Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb LKS Brzyska Wola 11 31 10 1 0 37 - 9 +28 2. herb Sokół Hucisko 11 22 7 1 3 29 - 12 +17 3. herb Victoria Giedlarowa 11 21 6 3 2 21 - 9 +12 4. herb Advit Łętownia 10 20 6 2 2 32 - 14 +18 5. herb ŁKS Łukowa 11 20 6 2 3 24 - 14 +10 6. herb San Wierzawice 10 19 5 4 1 27 - 8 +19 7. herb KS Majdan Łętowski 11 16 5 1 5 31 - 21 +10 8. herb Jodła Przychojec 11 15 5 0 6 17 - 25 -8 9. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 13 4 1 6 23 - 30 -7 10. herb Kłyż Tarnogóra 11 12 4 0 7 15 - 27 -12 11. herb Jutrzenka Dębno 11 10 3 1 7 17 - 40 -23 12. herb Orzeł Biedaczów 11 9 3 0 8 20 - 31 -11 Spotkania wyjazdowe Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb San Wierzawice 11 30 10 0 1 40 - 13 +27 2. herb LKS Brzyska Wola 11 21 6 3 2 31 - 13 +18 3. herb Sokół Hucisko 11 20 6 2 3 28 - 15 +13 4. herb Victoria Giedlarowa 11 18 5 3 3 12 - 15 -3 5. herb Advit Łętownia 11 16 5 1 5 22 - 23 -1 6. herb ŁKS Łukowa 10 14 4 2 4 22 - 16 +6 7. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 14 4 2 5 18 - 22 -4 8. herb KS Majdan Łętowski 11 12 4 0 7 18 - 24 -6 9. herb Jodła Przychojec 11 10 3 1 7 20 - 30 -10 10. herb Orzeł Biedaczów 11 4 1 1 9 8 - 36 -28 11. herb Kłyż Tarnogóra 10 4 1 1 8 12 - 34 -22 12. herb Jutrzenka Dębno 11 3 1 0 10 9 - 52 -43 Tabela - runda jesienna Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 26 8 2 1 27 - 10 +17 2. San Wierzawice San Wierzawice 11 24 7 3 1 29 - 6 +23 3. ŁKS Łukowa ŁKS Łukowa 11 21 6 3 2 28 - 13 +15 4. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 20 6 2 3 25 - 15 +10 5. Advit Łętownia Advit Łętownia 11 19 6 1 4 25 - 19 +6 6. Sokół Hucisko Sokół Hucisko 11 18 5 3 3 19 - 12 +7 7. Victoria Giedlarowa Victoria Giedlarowa 11 17 4 5 2 16 - 7 +9 8. KS Majdan Łętowski KS Majdan Łętowski 11 12 4 0 7 21 - 24 -3 9. Kłyż Tarnogóra Kłyż Tarnogóra 11 9 3 0 8 17 - 30 -13 10. Jutrzenka Dębno Jutrzenka Dębno 11 9 3 0 8 15 - 33 -18 11. Orzeł Biedaczów Orzeł Biedaczów 11 7 2 1 8 10 - 29 -19 12. Jodła Przychojec Jodła Przychojec 11 6 2 0 9 5 - 39 -34 Tabela - runda wiosenna Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 26 8 2 1 41 - 12 +29 2. San Wierzawice San Wierzawice 10 25 8 1 1 38 - 15 +23 3. Sokół Hucisko Sokół Hucisko 11 24 8 0 3 38 - 15 +23 4. Victoria Giedlarowa Victoria Giedlarowa 11 22 7 1 3 17 - 17 0 5. Jodła Przychojec Jodła Przychojec 11 19 6 1 4 32 - 16 +16 6. Advit Łętownia Advit Łętownia 10 17 5 2 3 29 - 18 +11 7. KS Majdan Łętowski KS Majdan Łętowski 11 16 5 1 5 28 - 21 +7 8. ŁKS Łukowa ŁKS Łukowa 10 13 4 1 5 18 - 17 +1 9. Kłyż Tarnogóra Kłyż Tarnogóra 10 7 2 1 7 10 - 31 -21 10. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 7 2 1 8 16 - 37 -21 11. Orzeł Biedaczów Orzeł Biedaczów 11 6 2 0 9 18 - 38 -20 12. Jutrzenka Dębno Jutrzenka Dębno 11 4 1 1 9 11 - 59 -48 Tabela ligowa - zestawienie Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1. Sokół Hucisko XXX 2:0 1:2 4:2 6:0 3:1 1:2 3:0 0:2 3:2 5:0 1:1 2. Jutrzenka Dębno 0:5 XXX 1:5 6:1 0:2 1:5 0:10 4:1 2:1 0:4 0:3 3:3 3. San Wierzawice 0:0 3:1 XXX 0:0 5:0 1:1 2:2 6:0 6:2 3:0 - 1:2 4. Jodła Przychojec 0:5 3:0 0:3 XXX 0:2 1:3 0:4 1:0 4:3 5:1 3:0 0:4 5. Victoria Giedlarowa 2:2 2:4 0:1 5:0 XXX 2:1 3:0 0:0 0:0 1:0 3:0 3:1 6. ŁKS Łukowa 1:3 5:1 0:3 2:1 0:0 XXX 3:1 3:0 2:3 3:0 2:2 3:0 7. LKS Brzyska Wola 3:1 4:1 7:2 2:1 1:1 2:1 XXX 5:0 3:0 3:0 2:1 5:1 8. Orzeł Biedaczów 0:5 9:1 2:7 1:6 0:1 0:3 1:2 XXX 1:2 1:3 4:1 1:0 9. Advit Łętownia 4:1 8:0 0:4 4:0 1:1 - 2:2 6:2 XXX 3:0 4:1 0:3 10. KS Majdan Łętowski 1:2 6:0 0:5 4:0 0:2 3:0 1:1 6:1 1:4 XXX 7:3 2:3 11. Kłyż Tarnogóra 3:0 3:1 0:3 1:2 0:2 1:5 0:4 2:1 0:4 2:5 XXX 3:0 12. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1:4 7:0 2:5 1:7 2:1 2:2 0:3 0:3 4:1 0:3 4:1 XXX Make Money Online : http://ow.ly/KNICZ
Make Money Online :
http://ow.ly/KNICZ
Wszystkie spotkania Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb LKS Brzyska Wola bz 22 52 16 4 2 68 - 22 +46 2. herb San Wierzawice bz 21 49 15 4 2 67 - 21 +46 3. herb Sokół Hucisko bz 22 42 13 3 6 57 - 27 +30 4. herb Victoria Giedlarowa bz 22 39 11 6 5 33 - 24 +9 5. herb Advit Łętownia bz 21 36 11 3 7 54 - 37 +17 6. herb ŁKS Łukowa bz 21 34 10 4 7 46 - 30 +16 7. herb KS Majdan Łętowski bz 22 28 9 1 12 49 - 45 +4 8. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne bz 22 27 8 3 11 41 - 52 -11 9. herb Jodła Przychojec bz 22 25 8 1 13 37 - 55 -18 10. herb Kłyż Tarnogóra bz 21 16 5 1 15 27 - 61 -34 11. herb Orzeł Biedaczów bz 22 13 4 1 17 28 - 67 -39 12. herb Jutrzenka Dębno bz 22 13 4 1 17 26 - 92 -66 Spotkania u siebie Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb LKS Brzyska Wola 11 31 10 1 0 37 - 9 +28 2. herb Sokół Hucisko 11 22 7 1 3 29 - 12 +17 3. herb Victoria Giedlarowa 11 21 6 3 2 21 - 9 +12 4. herb Advit Łętownia 10 20 6 2 2 32 - 14 +18 5. herb ŁKS Łukowa 11 20 6 2 3 24 - 14 +10 6. herb San Wierzawice 10 19 5 4 1 27 - 8 +19 7. herb KS Majdan Łętowski 11 16 5 1 5 31 - 21 +10 8. herb Jodła Przychojec 11 15 5 0 6 17 - 25 -8 9. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 13 4 1 6 23 - 30 -7 10. herb Kłyż Tarnogóra 11 12 4 0 7 15 - 27 -12 11. herb Jutrzenka Dębno 11 10 3 1 7 17 - 40 -23 12. herb Orzeł Biedaczów 11 9 3 0 8 20 - 31 -11 Spotkania wyjazdowe Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. herb San Wierzawice 11 30 10 0 1 40 - 13 +27 2. herb LKS Brzyska Wola 11 21 6 3 2 31 - 13 +18 3. herb Sokół Hucisko 11 20 6 2 3 28 - 15 +13 4. herb Victoria Giedlarowa 11 18 5 3 3 12 - 15 -3 5. herb Advit Łętownia 11 16 5 1 5 22 - 23 -1 6. herb ŁKS Łukowa 10 14 4 2 4 22 - 16 +6 7. herb Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 14 4 2 5 18 - 22 -4 8. herb KS Majdan Łętowski 11 12 4 0 7 18 - 24 -6 9. herb Jodła Przychojec 11 10 3 1 7 20 - 30 -10 10. herb Orzeł Biedaczów 11 4 1 1 9 8 - 36 -28 11. herb Kłyż Tarnogóra 10 4 1 1 8 12 - 34 -22 12. herb Jutrzenka Dębno 11 3 1 0 10 9 - 52 -43 Tabela - runda jesienna Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 26 8 2 1 27 - 10 +17 2. San Wierzawice San Wierzawice 11 24 7 3 1 29 - 6 +23 3. ŁKS Łukowa ŁKS Łukowa 11 21 6 3 2 28 - 13 +15 4. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 20 6 2 3 25 - 15 +10 5. Advit Łętownia Advit Łętownia 11 19 6 1 4 25 - 19 +6 6. Sokół Hucisko Sokół Hucisko 11 18 5 3 3 19 - 12 +7 7. Victoria Giedlarowa Victoria Giedlarowa 11 17 4 5 2 16 - 7 +9 8. KS Majdan Łętowski KS Majdan Łętowski 11 12 4 0 7 21 - 24 -3 9. Kłyż Tarnogóra Kłyż Tarnogóra 11 9 3 0 8 17 - 30 -13 10. Jutrzenka Dębno Jutrzenka Dębno 11 9 3 0 8 15 - 33 -18 11. Orzeł Biedaczów Orzeł Biedaczów 11 7 2 1 8 10 - 29 -19 12. Jodła Przychojec Jodła Przychojec 11 6 2 0 9 5 - 39 -34 Tabela - runda wiosenna Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil. 1. LKS Brzyska Wola LKS Brzyska Wola 11 26 8 2 1 41 - 12 +29 2. San Wierzawice San Wierzawice 10 25 8 1 1 38 - 15 +23 3. Sokół Hucisko Sokół Hucisko 11 24 8 0 3 38 - 15 +23 4. Victoria Giedlarowa Victoria Giedlarowa 11 22 7 1 3 17 - 17 0 5. Jodła Przychojec Jodła Przychojec 11 19 6 1 4 32 - 16 +16 6. Advit Łętownia Advit Łętownia 10 17 5 2 3 29 - 18 +11 7. KS Majdan Łętowski KS Majdan Łętowski 11 16 5 1 5 28 - 21 +7 8. ŁKS Łukowa ŁKS Łukowa 10 13 4 1 5 18 - 17 +1 9. Kłyż Tarnogóra Kłyż Tarnogóra 10 7 2 1 7 10 - 31 -21 10. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 11 7 2 1 8 16 - 37 -21 11. Orzeł Biedaczów Orzeł Biedaczów 11 6 2 0 9 18 - 38 -20 12. Jutrzenka Dębno Jutrzenka Dębno 11 4 1 1 9 11 - 59 -48 Tabela ligowa - zestawienie Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 1. Sokół Hucisko XXX 2:0 1:2 4:2 6:0 3:1 1:2 3:0 0:2 3:2 5:0 1:1 2. Jutrzenka Dębno 0:5 XXX 1:5 6:1 0:2 1:5 0:10 4:1 2:1 0:4 0:3 3:3 3. San Wierzawice 0:0 3:1 XXX 0:0 5:0 1:1 2:2 6:0 6:2 3:0 - 1:2 4. Jodła Przychojec 0:5 3:0 0:3 XXX 0:2 1:3 0:4 1:0 4:3 5:1 3:0 0:4 5. Victoria Giedlarowa 2:2 2:4 0:1 5:0 XXX 2:1 3:0 0:0 0:0 1:0 3:0 3:1 6. ŁKS Łukowa 1:3 5:1 0:3 2:1 0:0 XXX 3:1 3:0 2:3 3:0 2:2 3:0 7. LKS Brzyska Wola 3:1 4:1 7:2 2:1 1:1 2:1 XXX 5:0 3:0 3:0 2:1 5:1 8. Orzeł Biedaczów 0:5 9:1 2:7 1:6 0:1 0:3 1:2 XXX 1:2 1:3 4:1 1:0 9. Advit Łętownia 4:1 8:0 0:4 4:0 1:1 - 2:2 6:2 XXX 3:0 4:1 0:3 10. KS Majdan Łętowski 1:2 6:0 0:5 4:0 0:2 3:0 1:1 6:1 1:4 XXX 7:3 2:3 11. Kłyż Tarnogóra 3:0 3:1 0:3 1:2 0:2 1:5 0:4 2:1 0:4 2:5 XXX 3:0 12. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1:4 7:0 2:5 1:7 2:1 2:2 0:3 0:3 4:1 0:3 4:1 XXX Make Money Online : http://ow.ly/KNICZ
Make Money Online :
http://ow.ly/KNICZ
Poz. |
Nazwa drużyny |
M |
Pkt. |
Z |
R |
P |
Br. |
1 |
LKS Brzyska Wola |
22 |
52 |
16 |
4 |
2 |
68-22 |
2 |
San Wierzawice |
22 |
52 |
16 |
4 |
2 |
72-21 |
3 |
Sokół Hucisko |
22 |
42 |
13 |
3 |
6 |
57-27 |
4 |
Victoria Giedlarowa |
22 |
39 |
11 |
6 |
5 |
33-24 |
5 |
Advit Łętownia |
22 |
39 |
12 |
3 |
7 |
57-38 |
6 |
ŁKS Łukowa |
22 |
34 |
10 |
4 |
8 |
47-33 |
7 |
KS Majdan Łętowski |
22 |
28 |
9 |
1 |
12 |
49-45 |
8 |
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne |
22 |
27 |
8 |
3 |
11 |
41-52 |
9 |
Jodła Przychojec |
22 |
25 |
8 |
1 |
13 |
37-55 |
10 |
Kłyż Tarnogóra |
22 |
16 |
5 |
1 |
16 |
27-66 |
11 |
Orzeł Biedaczów |
22 |
13 |
4 |
1 |
17 |
28-67 |
12 |
Jutrzenka Dębno [S] |
22 |
13 |
4 |
1 |
17 |
26-92 |
1. kolejka
Sokół Hucisko - Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1:1 (0:1)
M. Płoszaj 74'
2. kolejka
Victoria Giedlarowa - Sokół Hucisko 2:2 (0:1)
M. Płoszaj 3'
G. Cisło 89' k.
3. kolejka
Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 3:0 (3:0)
I. Stępień 25'
M. Płoszaj 30'
G. Cisło 41'
4. kolejka
Sokół Hucisko - Advit Łętownia 0:2 (0:2)
5. kolejka
San Wierzawice - Sokół Hucisko 0:0
6. kolejka
Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno 2:0 (0:0)
G. Cisło 62'
K. Dec 90'
7. kolejka
Jodła Przychojec - Sokół Hucisko 0:5 (0:1)
I. Stępień 44'
M. Płoszaj 48', 51'
D. Mołdoch 59'
R. Kida 75'
8. kolejka
Sokół Hucisko - LKS Brzyska Wola 1:2 (1:1)
B. Kołodziej 35'
9. kolejka
Kłyż Tarnogóra - Sokół Hucisko 3:0 vo.
zawodnicy Sokoła nie posiadali ważnych kart zdrowia
10. kolejka
Sokół Hucisko - ŁKS Łukowa 3:1 (1:0)
D. Mołdoch 34', 83'
B. Kołodziej 84'
11. kolejka
KS Majdan Łętowski - Sokół Hucisko 1:2 (0:1)
K. Dec 31'
B. Kołodziej 85'
12. kolejka
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne - Sokół Hucisko 1:4 (1:0)
Ł. Stępień 70'
I. Stępień 79'
K. Kruczkowski 81'
K. Mączka 90+3'
13. kolejka
Sokół Hucisko - Victoria Giedlarowa 6:0 (5;0)
D. Mołdoch 1', 23'
K. Dec 21'
Ł. Stępień 31'
G. Cisło 39' k.
B. Kołodziej 76'
14. kolejka
Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko 0:5 (0:3)
B. Kołodziej 9', 40'
K. Dec 34'
M. Płoszaj 79'
K. Kruczkowski 88'
15. kolejka
Advit Łętownia - Sokół Hucisko 4:1 (3:1)
B. Kołodziej 11'
16. kolejka
Sokół Hucisko - San Wierzawice 1:2 (0:1)
B. Kołodziej 81'
17. kolejka
Jutrzenka Dębno - Sokół Hucisko 0:5 vo.
M. Płoszaj 39'
B. Kołodziej 51', 53', 65'
D. Mołdoch 63'
w 66. minucie zawodnik Jutrzenki odepchnął arbitra
18. kolejka
Sokół Hucisko - Jodła Przychojec 4:2 (1:2)
G. Cisło 36'
D. Mołdoch 63', 71'
D. Płachciak 77'
19. kolejka
LKS Brzyska Wola - Sokół Hucisko 3:1 (2:1)
Ł. Stępień 32 k.
20. kolejka
Sokół Hucisko - Kłyż Tarnogóra 5:0 (1:0)
K. Indycki 17'
D. Mołdoch 64'
Ł. Stępień 70', 75', 84'
21. kolejka
ŁKS Łukowa - Sokół Hucisko 1;3 (0:2)
M. Płoszaj 24'
D. Mołdoch 30'
K. Kruczkowski 87'
22. kolejka
Sokół Hucisko - KS Majdan Łętowski 3:2 (2:1)
B. Kołodziej 8', 43', 46'