|
Łęg Stany | 3:2 | Sokół Hucisko |
2024-03-24, 13:30:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Stalowa Wola II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 184, wczoraj: 197
ogółem: 3 239 434
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Lecz nie masz prawa używać wulgaryzmów i obrażać innych osób. Każdy komentarz nie spełniający powyższych informacji będzie usuwany!
Strona istnieje od 21.10.2009
Wszelkie prawa zastrzeżone
© 2009 - 2023
2005/2006
KLASA B - STALOWA WOLA gr. 8
Lp. | Nazwa drużyny | M | Pkt. | Br. |
1 | Staromieszczanka Stare Miasto | 20 | 47 | 53:23 |
2 | Jodła Przychojec [S] | 20 | 44 | 50:23 |
3 | Sokół Hucisko [S] | 20 | 44 | 43:15 |
4 | San Wierzawice | 20 | 36 | 37:26 |
5 | Podlesianka Podlesie | 20 | 33 | 41:44 |
6 | Francesco Jelna | 20 | 29 | 40:31 |
7 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 20 | 24 | 40:46 |
8 | Orzeł Biedaczów | 20 | 22 | 30:42 |
9 | Jutrzenka Dębno | 20 | 18 | 28:42 |
10 | Złotsan Kuryłówka | 20 | 13 | 23:47 |
11 | Prom Piskorowice | 20 | 10 | 21:67 |
1. Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 6:0 (w Biedaczowie)
2. Jutrzenka Dębno - Sokół Hucisko 3:0
3. Sokół Hucisko - Francesco Jelna 2:0
4. San Wierzawice - Sokół Hucisko 0:1
5. Sokół Hucisko - Podlesianka Podlesie 6:0
K. Klocek 16', B. Bałut 50', Kosior 72', 74', T. Stępień 78'k., T. Tyburczy 84'
6. Atlantic Chałupki Dębniańskie - Sokół Hucisko 0:2
7. Sokół Hucisko - Jodła Przychojec 1:0
J. Smycz 46'
8. Staromieszczanka Stare Miasto - Sokół Hucisko 2:0
9. pauza
10. Złotsan Kuryłówka - Sokół Hucisko 0:1
11. Sokół Hucisko - Prom Piskorowice 2:1
K. Klocek 35', L. Nogalski 50'
12. Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko 0:1 (w Hucisku)
K. Klocek 66'
13. Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno 0:3 vo.
14. Francesco Jelna - Sokół Hucisko 1:1
15. Sokół Hucisko - San Wierzawice 2:1
16. Podlesianka Podlesie - Sokół Hucisko 0:3
17. Sokół Hucisko - Atlantic Chałupki Dębniańskie 6:0
L. Nogalski 10', 59', K. Klocek 30', T. Stępień 42', T. Tyburczy 63', Kosior 72'
18. Jodła Przychojec - Sokół Hucisko 3:1
19. Sokół Hucisko - Staromieszczanka Stare Miasto 0:2
20. pauza
21. Sokół Hucisko - Złotsan Kuryłówka 3:0
P. Zawada 25'k., K. Klocek 60', D. Mołdoch 78'
22. Prom Piskorowice - Sokół Hucisko 2:2
2006/2007
KLASA B - STALOWA WOLA gr. 8
Lp. | Nazwa drużyny | M | Pkt. | Br. |
1 | Sokół Hucisko | 18 | 41 | 32:11 |
2 | Jutrzenka Dębno | 18 | 34 | 35:14 |
3 | San Wierzawice | 18 | 34 | 23:13 |
4 | Francesco Jelna | 18 | 28 | 32:25 |
5 | Złotsan Kuryłówka | 18 | 24 | 35:36 |
6 | Orzeł Biedaczów | 18 | 24 | 21:28 |
7 | Prom Piskorowice | 18 | 22 | 32:32 |
8 | Jaruga Bieliniec | 18 | 18 | 21:33 |
9 | Podlesianka Podlesie | 18 | 16 | 26:52 |
10 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 18 | 11 | 26:39 |
1. Atlantic Chałupki Dębniańskie - Sokół Hucisko 0:1
K. Klocek 60'
2. Sokół Hucisko - San Wierzawice 1:2
T. Wojdyła 54'
3. Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko 2:0
4. Sokół Hucisko - Złotsan Kuryłówka 3:1
K. Klocek 44', T. Stępień 60', J. Smycz 80'
5. Jaruga Bieliniec - Sokół Hucisko 1:2
6. Sokół Hucisko - Francesco Jelna 2:0
K. Klocek 15', 32'
7. Prom Piskorowice - Sokół Hucisko 0:1
K. Klocek 25'
8. Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno 1:0
9. Podlesianka Podlesie - Sokół Hucisko 0:1
10. Sokół Hucisko - Atlantic Chałupki Dębniańskie 1:1
11. San Wierzawice - Sokół Hucisko 0:1
12. Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 6:1
13. Złotsan Kuryłówka - Sokół Hucisko 1:0
14. Sokół Hucisko - Jaruga Bieliniec 2:1
15. Francesco Jelna - Sokół Hucisko 0:1
16. Sokół Hucisko - Prom Piskorowice 1:1
17. Jutrzenka Dębno - Sokół Hucisko 0:1
18. Sokół Hucisko - Podlesianka Podlesie 7:0
2007/2008
KLASA A - STALOWA WOLA gr. 1
Lp. | Nazwa drużyny | M | Pkt. | Br. |
1 | Rotunda Krzeszów | 26 | 63 | 69:27 |
2 | Advit Łętownia [S] | 26 | 61 | 58:21 |
3 | San Kłyżów | 26 | 45 | 59:52 |
4 | Łęg Stany | 26 | 39 | 57:37 |
5 | KS Podwolina | 26 | 36 | 49:47 |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 26 | 36 | 44:57 |
7 | Ceramika Harasiuki [B] | 26 | 31 | 48:61 |
8 | Azalia Wola Zarczycka | 26 | 31 | 41:47 |
9 | Polonia Przędzel | 26 | 30 | 36:50 |
10 | Kłyż Tarnogóra | 26 | 30 | 45:52 |
11 | Retman Ulanów | 26 | 29 | 34:38 |
12 | Jodła Przychojec | 26 | 27 | 46:62 |
13 | Sokół Hucisko [B] | 26 | 27 | 33:45 |
14 | Czarni Sójkowa | 26 | 21 | 42:65 |
1. Sokół Hucisko - Rotunda Krzeszów 1:2
2. Kłyż Tarnogóra - Sokół Hucisko 5:1
3. Sokół Hucisko - KS Podwolina 1:2
4. Ceramika Harasiuki - Sokół Hucisko 0:3 (w Hucisku)
5. Sokół Hucisko - Advit Łętownia 1:1
T. Stępień
6. San Kłyżów - Sokół Hucisko 3:0
7. Sokół Hucisko - Polonia Przędzel 3:0
8. Azalia Wola Zarczycka - Sokół Hucisko 2:2
9. Sokół Hucisko - Retman Ulanów 1:1
10. Czarni Sójkowa - Sokół Hucisko 4:2
11. Łęg Stany - Sokół Hucisko 2:0
12. Sokół Hucisko - Jodła Przychojec 2:0
13. Staromieszczanka Stare Miasto - Sokół Hucisko 2:1
14. Rotunda Krzeszów - Sokół Hucisko 2:0
15. Sokół Hucisko - Kłyż Tarnogóra 3:1
16. KS Podwolina - Sokół Hucisko 1:1
17. Sokół Hucisko - Ceramika Harasiuki 0:3 vo. (w Harasiukach)
18. Advit Łętownia - Sokół Hucisko 2:0
19. Sokół Hucisko - San Kłyżów 3:0 vo.
20. Polonia Przędzel - Sokół Hucisko 3:0
21. Sokół Hucisko - Azalia Wola Zarczycka 0:0
22. Retman Ulanów - Sokół Hucisko 1:1
23. Sokół Hucisko - Czarni Sójkowa 5:2
24. Sokół Hucisko - Łęg Stany 2:0
25. Jodła Przychojec - Sokół Hucisko 3:0 vo.
26. Sokół Hucisko - Staromieszczanka Stare Miasto 0:3 vo.
2008/2009
KLASA B - STALOWA WOLA gr. 4
Lp. | Nazwa drużyny | M | Pkt. | Br. |
1 | Azalia Brzóza Królewska | 22 | 53 | 70:24 |
2 | Złotsan Kuryłówka | 22 | 45 | 57:33 |
3 | San Wierzawice | 22 | 42 | 49:31 |
4 | Francesco Jelna | 22 | 39 | 57:28 |
5 | Orzeł Biedaczów | 22 | 38 | 43:32 |
6 | Sokół Hucisko [B] | 22 | 30 | 35:35 |
7 | Jutrzenka Dębno | 22 | 30 | 37:42 |
8 | Prom Piskorowice | 22 | 24 | 32:47 |
9 | KS Sarzyna | 22 | 20 | 24:48 |
10 | Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | 22 | 20 | 30:40 |
11 | Podlesianka Podlesie | 22 | 19 | 36:54 |
12 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 22 | 11 | 25:81 |
1. Podlesianka Podlesie - Sokół Hucisko 1:1
2. Sokół Hucisko - Atlantic Chałupki Dębniańskie 3:1
3. Jutrzenka Dębno - Sokół Hucisko 0:0
4. Sokół Hucisko - Złotsan Kuryłówka 5:1
5. Azalia Brzóza Królewska - Sokół Hucisko 3:3
6. Sokół Hucisko - Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 1:6
7. Prom Piskorowice - Sokół Hucisko 1:0
8. Sokół Hucisko - Francesco Jelna 1:5
9. KS Sarzyna - Sokół Hucisko 0:3
10. San Wierzawice - Sokół Hucisko 1:1
11. Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 2:0
12. Sokół Hucisko - Podlesianka Podlesie 3:1
K. Klocek 30', 55', D. Mołdoch 85'
13. Atlantic Chałupki Dębniańskie - Sokół Hucisko 1:0
14. Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno 2:1
15. Złotsan Kuryłówka - Sokół Hucisko 3:0 vo.
16. Sokół Hucisko - Azalia Brzóza Królewska 3:1
17. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne - Sokół Hucisko 0:0
18. Sokół Hucisko - Prom Piskorowice 3:0
19. Francesco Jelna - Sokół Hucisko 1:1
20. Sokół Hucisko - KS Sarzyna 1:2
21. Sokół Hucisko - San Wierzawice 2:3
22. Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko 3:0
2009/2010
KLASA B - STALOWA WOLA gr. 4
Lp. | Nazwa drużyny | M | Pkt. | Br. |
1 | KS Sarzyna | 26 | 62 | 65:26 |
2 | Francesco Jelna | 26 | 56 | 80:29 |
3 | Sokół Hucisko | 26 | 49 | 65:46 |
4 | San Wierzawice | 26 | 49 | 61:37 |
5 | Kłyż Tarnogóra [S] | 26 | 45 | 56:37 |
6 | KS Łukowa [B] | 26 | 43 | 70:41 |
7 | Grodziszczanka II Grodzisko Dolne | 26 | 40 | 70:57 |
8 | Złotsan Kuryłówka | 26 | 39 | 58:52 |
9 | Orzeł Biedaczów | 26 | 38 | 68:45 |
10 | Podlesianka Podlesie | 26 | 34 | 61:62 |
11 | Jutrzenka Dębno | 26 | 31 | 51:60 |
12 | Jodła Przychojec [S] | 26 | 22 | 30:80 |
13 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 26 | 7 | 23:112 |
14 | Prom Piskorowice | 26 | 3 | 28:102 |
1. Sokół Hucisko - Francesco Jelna 0:4
2. Orzeł Biedaczów - Sokół Hucisko 2:1
3. Sokół Hucisko - Kłyż Tarnogóra 1:0
4. Sokół Hucisko - KS Łukowa 3:2
5. KS Sarzyna - Sokół Hucisko 3:1
6. Sokół Hucisko - Podlesianka Podlesie 3:3
7. Prom Piskorowice - Sokół Hucisko 2:3
8. Sokół Hucisko - Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3:2
9. Jodła Przychojec - Sokół Hucisko 1:1
10. Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno 0:1
11. Atlantic Chałupki Dębniańskie - Sokół Hucisko 0:4 vo.
12. Sokół Hucisko - San Wierzawice 3:2
13. Złotsan Kuryłówka - Sokół Hucisko 2:3
14. Francesco Jelna - Sokół Hucisko 1:3
T. Tyburczy 46', Ł. Łoin 60', T. Stępień 75'
15. Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 1:1
16. Kłyż Tarnogóra - Sokół Hucisko 5:1
17. KS Łukowa - Sokół Hucisko 3:1
18. Sokół Hucisko - KS Sarzyna 1:1
19. Podlesianka Podlesie - Sokół Hucisko 4:3
20. Sokół Hucisko - Prom Piskorowice 4:1
21. Grodziszczanka II Grodzisko Dolne - Sokół Hucisko 1:3
22. Sokół Hucisko - Jodła Przychojec 3:0 vo.
23. Jutrzenka Dębno - Sokół Hucisko 1:2
24. Sokół Hucisko - Atlantic Chałupki Dębniańskie 12:1
T. Tyburczy x4, T. Stępień x3, M. Więcław x2, P. Zygmunt, P. Wojdyła, samobójcza
25. San Wierzawice - Sokół Hucisko 1:2
26. Sokół Hucisko - Złotsan Kuryłówka 3:2