Sokół Hucisko - strona nieoficjalna

podkarpacieLIVE

Partner naszej strony internetowej

Znalezione obrazy dla zapytania podkarpacielive

Sokół Hucisko 2:1 Górnovia Górno
2024-04-14, 11:00:00

oceny zawodników »

pon.

XVIII L.A.L.H.P.N.
Ładowanie...

Wizyty

widgets

San Wierzawice   Sokół Hucisko
2024-04-20, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Brak aktywnych ankiet.

brak zdjęć

Info

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Lecz nie masz prawa używać wulgaryzmów i obrażać innych osób. Każdy komentarz nie spełniający powyższych informacji będzie usuwany!

Strona istnieje od 21.10.2009

© 2009 - 2023

Zapowiedź 9. kolejki!!!

• autor: damian244, 2016-10-15 16:38

Jak wiadomo nie od dzisiaj jeśli coś się zaczyna, kiedyś musi się skończyć. To zdanie idealnie pasuje do zbliżającej się serii spotkań w B klasie bowiem będzie to ostatnia kolejka jesienią 2016r. Szanse na zdobycie mistrzostwa jesieni mają jeszcze dwa zespoły: Sokół Hucisko i Orzeł Biedaczów. Smaczku w tej sytuacji dodaje fakt, że to właśnie te kluby zagrają przeciwko sobie w decydującej batalii. W lepszej sytuacji będzie Sokół, któremu do mistrzostwa wystarczy remis.

Jutrzenka Dębno - ŁKS Łukowa (12:00)

"Jak nie teraz to kiedy? Jak nie tutaj to gdzie?" Ten znany cytat będą mieli z pewnością w głowach piłkarze Jutrzenki, dla których będzie to ostatnia szansa na zdobycie trzech punktów tej jesieni. Rywal nie będzie łatwy lecz ostatnio goście są w lekkiej zadyszce. Gospodarze na własnym obiekcie remisowali jednak tej jesieni z "wielkimi" więc może na sam koniec pokuszą się o sensację?

Jodła Przychojec - San Wierzawice (12:00)

Piąta w tabeli Jodła zagra z zajmującym czwartą pozycję Sanem. Będzie to mecz drużyn, które z biegiem rundy jesiennej się rozkręcały. Gospodarze zostali jednak zatrzymani tydzień temu przez Orła a na domiar złego w klubie panuje plaga kontuzji. Goście nie mają nic do stracenia i jeśli chcą włączyć się na dobre do walki o upragniony awans muszą wygrywać.

Kłyż Tarnogóra - Victoria Giedlarowa (12:00)

Kłyż po sprawieniu dużej niespodzianki w zeszłą niedzielę tym razem przed własną publicznością podejmie rozpędzającą się Victorię. Faworytem tej konfrontacji będą goście z Giedlarowej, którzy urwali ostatnio punkty Sokołowi i Advitowi aczkolwiek zwycięstwo Kłyżu mnie nie zdziwi.

Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów (12:00)

Hit jesieni! Tak bez wątpienia należy określić ten mecz. Zajmujący pierwszą pozycję Sokół zagra przed własną publicznością z wiceliderem z Biedaczowa. Gospodarzom do utrzymania prowadzenia w tabeli wystarczy remis lecz w Hucisku taki wynik nikogo nie zadowoli bowiem przede wszystkim liczy się powiększenie przewagi nad resztą stawki. Goście grają bardzo ostry futbol i na pewno nie odstawią nogi co zapowiada wielkie widowisko.

Advit Łętowni - Wólczanka Wólka Grodziska (15:00)

Zajmujący trzecią pozycję Advit w ostatnim meczu jesieni podejmie przed własną publicznością piłkarzy Wólczanki, którzy z sześcioma oczkami zajmują przedostatnią pozycję. Wystarczy wziąć pod uwagę te fakty by nie mieć wątpliwości kto jest faworytem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że komplet punktów zostanie w Łętowni lecz goście z Wólki Grodziskiej łatwo z pewnością nie odpuszczą.

Autor: Treść:pozostało znaków: