Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Lecz nie masz prawa używać wulgaryzmów i obrażać innych osób. Każdy komentarz nie spełniający powyższych informacji będzie usuwany!

© 2009 - 2023

Aktualności

Podsumowanie 9. kolejki!!!

• autor: damian244, 2016-10-22 11:45

Runda jesienna sezonu 2016/2017 za nami! Zobaczmy co wydarzyło się w ostatniej przed zimową przerwą serii spotkań.

Jutrzenka Dębno - ŁKS Łukowa 1:5

Mocnym akcentem rundę jesienną zakończyli piłkarze z Łukowej, którzy udowodnili, że nie zapomnieli jak się wygrywa. Gospodarze boleśnie przekonali się o tym, że na własnym stadionie też mogą wysoko przegrać. Jutrzenka przezimuje na ostatniej pozycji z dużą stratą do pozostałych. Łukowa otwiera dolną połowę tabeli.

Jodła Przychojec - San Wierzawice 1:5

Piłkarze z Przychojca dzielnie trzymali się do 72. minuty kiedy był jeszcze wynik 1:1. Później jednak działo się już tylko pod jedną bramką. Wynik ten sprawił, że San po fatalnym początku zameldował się na najniższym stopniu podium. Jodła długo była wysoko w tabeli ale ostatecznie wylądowała na odległej 7. pozycji.

Kłyż Tarnogóra - Victoria Giedlarowa 0:1

Victoria to kolejny zespół, który rozkręcał się w trakcie sezonu. Zwycięstwo w Tarnogórze sprawiło, że Giedlarowa kończy jesień na wysokiej 4. pozycji. Kłyż pokazał, że jest groźny przed własną publicznością a 8. pozycję po rundzie jesiennej wiosną może poprawić pomimo straty aż 6 punktów do miejsca siódmego.

Sokół Hucisko - Orzeł Biedaczów 3:0

Po bardzo ostrym meczu Sokół potwierdził zdobycie mistrzostwa jesieni. Piłkarze z Huciska zdobyli 3 punkty i odskoczyli rywalom na 3 punkty. Orzeł przed tym meczem miał szanse na objęcie prowadzenia lecz porażka zepchnęła go na 5. pozycję.

Advit Łętownia - Wólczanka Wólka Grodziska 1:0

Advit wymęczył zwycięstwo, które pozwoliło pozostać zaraz za plecami Sokoła co zapowiada emocje wiosną. Goście zakończyli pierwszą rundę na 9. pozycji z 6 punktami, ale jak na nowy zespół mogą być zadowoleni.