Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Lecz nie masz prawa używać wulgaryzmów i obrażać innych osób. Każdy komentarz nie spełniający powyższych informacji będzie usuwany!

© 2009 - 2023

Aktualności

Podsumowanie 10. kolejki!!!

• autor: damian244, 2017-04-25 20:31

Za nami inauguracja rundy wiosennej sezonu 2016/2017. Przyniosła ona sporo emocji. Tym razem nie było jednak większych niespodzianek. Pozytywnie zaskakiwać może świetna forma Sokoła Hucisko, który wysoko wygrał z jednym z faworytów do awansu, oraz Jutrzenki Dębno, która stawiając na młodzież sprawiła dużo kłopotów Jodle Przychojec.

ŁKS Łukowa - Victoria Giedlarowa 0:0

W Łukowej doszło do konfrontacji dwóch zespołów z aspiracjami do namieszania w czołówce tabeli. Ostatecznie jednak zarówno gospodarzom jak i gościom nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, w efekcie czego strata punktowa do lidera zaczęła wzrastać.

Kłyż Tarnogóra - Wólczanka Wólka Grodziska 3:2

W Tarnogórze doszło do hitu dolnej części tabeli. Śmiało można stwierdzić, że był to mecz, który w 99% przesądził o tym kto zajmie w końcowym rozrachunku 8. pozycję. Seria debiutujących w rozgrywkach gości po tym meczu wygląda coraz marniej, ale jest to młody zespół i wiele lat gry przed nim.

Advit Łętownia - Orzeł Biedaczów 2:1

Mecz Advitu z Orłem to starcie mistrzów własnego boiska z rewelacją minionej już rundy jesiennej. Gospodarze mocno zaczęli to starcie, dzięki czemu do przerwy prowadzili 2:0. Po zmianie stron Orzeł zaczął dochodzić do głosu, jednak ostatecznie o jedną bramkę lepszy okazał się Advit.

Sokół Hucisko - San Wierzawice 5:2

W hicie kolejki działo się wiele. Już w 10. minucie meczu po kapitalnym strzale Erwina Wawrzaszka goście prowadzili 1:0. Później jednak swą dominację rozpoczął Sokół, który ostatecznie zdobył aż 5 bramek. Fakt ten sprawił, że gospodarze zachowali pozycję lidera i są w coraz lepszej sytuacji.

Jodła Przychojec - Jutrzenka Dębno 2:1

W Przychojcu przed tym meczem wszystkim wydawało się, że będzie to łatwa przeprawa. Wszystko zaczęło się świetnie dla Jodły bo już w 3. minucie po strzale Krzysztofa Plichty było 1:0. Później jednak do głosu zaczęli dochodzić goście, a konkretnie 25-letni gwiazdor Jutrzenki, Maksymilian Grodzicki, który wpisał się na listę strzelców. Ostatecznie o zwycięstwie Jodły przesądził wypożyczony na rundę wiosenną z Sokoła Hucisko, Mariusz Płoszaj, który wykorzystał rzut karny.